Księga Gości


Uwielbiam Pani Apartament zawsze w Polnicy bierzemy u Pani! Tam czujemy sie jak we wlasnym domu! Mieszkanie czyste, komfortowe, zawsze można zasugerować co jest jeszcze potrzebne w mieszkaniu i następnym razem juz znajduje się! Pozdrawiam!

Izabela Wojtyczka , 2015-01-07 17:49:31

W apartamencie spędzaliśmy ferie w b.r. Warunki są bardzo dobre: mieszkanie jest ciepłe, położone na parterze, z dużym balkonem wychodzącym na ogródek. Na wyposażeniu aneksu elektryczna kuchenka czteropalnikowa, naczynia i garnki oraz wszystko co potrzebne do przygotowania i podania posiłków. Apartament znajduje się w jednym z kilku budynków położonych na kameralnym osiedlu Parkowa Polana, między szpitalem, a parkiem szachowym, w pobliżu parku zdrojowego. Na osiedlu same apartamenty, z których kilka jest wynajmowanych, z pozostałych ich właściciele korzystają okazjonalnie, dzięki czemu osiedle jest ciche, czyste i w niewielkim stopniu zamieszkałe. Wokół las pozwalający na długie wycieczki na świeżym powietrzu. POLECAM.

Irena Wlazło, 2014-02-24 20:18:53

Apartament Na Pięć polecam wszystkim tym, którym zależy na wygodzie, estetyce, cenie adekwatnej do jakości apartamentu. Kontakt z właścicielem wzorcowy! Jestem pewna, że wraz z kolejnym pobytem w Polanicy - Zdroju na pewno skorzystam z Apartamentu Na Pięć!

Aleksandra Żytkiewicz, 2013-09-19 10:57:02

Dodaj